ARDESTO Teaspoons Set Gemini Venice AR1906VT
SKU: AR1906VT
General
  • Type
    Tea
  • Series
    Venice
  • Number of items
    6 pcs
  • Material
    stainless steel
  • Polishing
    mirror
  • Size
    140 mm
  • Thickness
    2 mm
  • Weight
    18 g
Additional
  • Dishwasher-safe
    ✔️
  • Packaging
    blister
  • Country of manufacture
    China
Gross size
  • Weight
    0.13 kg
  • Length
    190 mm
  • Height
    20 mm
  • Width
    70 mm