Cookies baking dish set Ardesto Tasty baking AR2308TP
SKU: AR2308TP
Cookies baking dish set in the various shape – rabbit, heart, fir-tree, mouse, butterfly and flower.
Main
  • A type
    Baking dish
  • Appointment
    For baking cookies
  • Material
    Plastic
  • The ability to wash in the dishwasher
    ✔️
  • Feature
    6 molds
Physical
  • Colour
    Blue Tiffany
Gross size
  • Weight
    0.10 kg
  • Length
    230 mm
  • Height
    30 mm
  • Width
    170 mm