Mixer Ardesto HMK-4006W
SKU: HMK-4006W
  • 400 W motor
  • 5 speeds and "Turbo" mode for maximum speed operations
  • Transparent container for convenient storage of nozzles and a power cord
  • Two whisk for whipping and two hooks for kneading from stainless steel
Main
  • Device type
    Hand mixer
  • Power
    400 W
  • Number of speeds
    5
  • Design
    manual
Facilities
  • Additionally
    accessory storage box
  • Nozzles
    whisk  x2 / dough hooks x2
Additionally
  • Eject Button
    ✔️
  • Turbo mode
    ✔️
Physical
  • Power Supply
    network 220-240 V
  • Colour
    white
Gross size
  • Weight
    1.60 kg
  • Length
    220 mm
  • Height
    170 mm
  • Width
    190 mm