Код товару: HBG-800DWHCHC
Ручний занурюваний блендер HBG-800DWHCHC потужністю 800 Вт виготовлено з якісних і безпечних для здоров’я матеріалів. Ергономічне руків’я з покриттям Soft Touch робить користування пристроєм зручним. Нескладна система контролю швидкості з 5-рівневим регулюванням спрощує користування та розкриває широкі можливості приготування.
Основні
  • Тип пристрою
    занурюваний блендер
  • Потужність
    800 Вт
  • Кількість швидкостей
    5
  • Ємкість великого подрібнювача
    500 мл
  • Ємкість мірного стакану
    600 мл
Оснащеність
  • Додатково
Додатково
  • Кнопка від'єднання насадок
    ✔️
  • Комплектація
    Міксер / Подрібнювач / блендер / Мірний стакан з кришкою / Вінчик / Інструкція
Фізичні
  • Матеріал насадок
    нержавіюча сталь
  • Живлення
    мережа 220-240 В/ 50/60 Гц
  • Колір
    чорний зі сріблястим
Габарити брутто
  • Вага
    1.83 кг
  • Довжина
    250 мм
  • Висота
    250 мм
  • Ширина
    130 мм