Френч-прес ARDESTO Fresh AR1108BFM
Код товару: AR1108BFM
* Рекомендована роздрібна ціна
Основні
ТипЗаварювальний чайник
Об `єм0.8 л
Матеріалнержавіюча сталь / скло / пластик
Особливості
ДодатковоМожливість мити в посудомийній машині / Термостійкість: -20…+230 °C
Фізичні
Колірблакитний
Габарити брутто
Вага0.45 кг
Довжина110 мм
Висота200 мм
Ширина150 мм