Набір чайних ложок Ardesto Gemini Como AR1906CT
Код товару: AR1906CT
* Рекомендована роздрібна ціна
Основні
ТипЧайні
СеріяGemini Como
Кількість предметів6 шт
Матеріалнержавіюча сталь
Поліруваннядзеркальне
Розмір137 мм
Товщина1.8 мм
Вага182 г
Додатково
Використання в посудомийній машині✔️
Пакуванняблістер
Країна виробництваКитай
Габарити брутто
Вага0.12 кг
Довжина190 мм
Висота20 мм
Ширина60 мм