Сендвічмейкер Ardesto SM-H110BSN
Код товару: SM-H110BSN
* Рекомендована роздрібна ціна
Сендвічмейкер чорного кольору з потужністю 700 Вт та двома пластинами для приготування різноманітних сендвічів.
- Індикатор готовності до приготування
- Антипригарне покриття запікальних поверхонь, що дозволяє готувати без застосування олії
Основні
ТипСендвічниця
Потужність700 Вт
Управліннямеханічне
Покриття пластинантипригарне
Кількість відділень2 шт
Кількість виробів2 шт
Особливостіпереривання приготування
Індикатор приготування✔️
Фізичні
Матеріал корпусупластик
Довжина кабеля0.75 м
Колірчорний
Розміри (ВхШхГ)350 x 255 x 490
Габарити брутто
Вага1.40 кг
Довжина260 мм
Висота260 мм
Ширина110 мм